TR EN
EMİRSAN 6. BAYİLER TOPLANTISI
EMİRSAN 6. BAYİLER TOPLANTISI
EMİRSAN 6. Bayiler toplantısı Antakya'da yapıldı.
Geleneksel hale gelen Emirsan Bayiler Toplantısının altıncısı 19 Kasım - 22 Kasım tarihleri arasında Anemon Otel'de gerçekleşti.
Türkiye genelinde faaliyet gösteren Emirsan bayilerinin aileleri ile katıldığı proğramda düzenlenen toplantılarda alınan faydalı bilgilerin yanı sıra düzenlenen gezilerde Hatay'ın tarihi ve trustik yerlerini gezem şansı bulan aileler keyifli bir proğram yaşadılar. Emirsan yöneticileri Mehmet Oktay EMİR ve Murat EMİR'in proğram boyunca konukları ile yakından ilgilendikleri toplantıda Emirsan Fabrika gezisi, Ürün, Yedek Parça, Servis ve Garanti konularının işlendiği Teknik Toplantı, Sipariş, Sevkiyat, Eksiklikler ve yapılması gerekenler konusunda bilgi verilen Lojistik Toplantı, Hesap Mutabakatı, Çek, Ödeme ve Fatura konularındaki Finans Toplantıları yapıldı. Emirsan 6. Bayiler Toplantısının Gala Yemeği Antakya Belediye Başkanı Mimar İ;smail KİMYECİ, Hatay İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Aydın TÜFEKÇİ, Emirsan yöneticileri Mehmet Oktay EMİR ve Murat EMİR'in yanı sıra Emirsan Bayileri, Emirsan Çalışanları ve davetlilerin katılımı ile Anemon Otelde' gerçekleşti.
Genel Görünüm...

Değerli Malatya Bayimiz Bahadır Tarım( Burak ve Bahadır Önal ),Karadeniz Bölge BayimizTeknik Ziraat( Kadir Doğan ), Zonguldak Bayimiz Cebeci Karasör( Harun Cebeci ) 

Değerli Bayilerimiz Antakya-Güzelyüz Ticaret ( Salahiddin Güzelyüz), Kayseri-Uzunorman Tarım ( Samet Uçak )
Değerli Bayimiz Sakarya-Tepecik Rulman ( Bayram ve Muharrem Tepecik ), Düzce-Başaran Römork ( Hasan Sırımsı)

Değerli Bayilerimiz Osmaniye-Yaşlar Tarım ve Hayvancılık( Mahmut Yaş ), Kütahya-Özdoğanlar Motorlu Araç ( Nurettin Özdoğan )

Değerli Bayimiz Düzce-Başaran Römork ( Hasan Sırımsı )

Değerli Bayimiz Antakya/Samandağ-Tunç Tarım ( Hakan Tunç )
E-bülten üyeliği;
emirsan@emirsan.com.tr
+90 326 221 60 30
© 2015. Her Hakkı Saklıdır. Emirsan Tarım Makineleri
Belge