TR EN
Hakkımızda
Hakkımızda
KURUMSAL
Emir Sanayi Ürünleri 1954 yılında babamız Fatin Emir tarafından motor tamir atölyesi olarak kurulmuştur. 1971 yılında ilk olarak yedek parça ticaretine başlamasıyla beraber Emir Ticaret adı altında işine devam etmiştir.

1979 yılından itibaren kompresör, su motorları, zirai makinalar, motosiklet, süt sağma makineleri ile garaj ve inşaat ekipmanlarını faaliyet konusuna katarak mamul yelpazesini genişletmiştir.

1983 yılında ilk olarak Suriye ile direk ihracaata başlamış bugün Suriye, Ürdün, Mısır, Sudan, İran, Afganistan, Romanya, Kosova ve K.K.T.C. ile direk ihracaat yapmaktadır. 1994 yılında firmamız şu anki firmamız olan Emir Sanayi Ürünleri İth.İhr. ve Tic.Ltd.Şti. kurulmuştur.

1996 yılında ise Emir Ticaret'i şirket bünyesine katarak Emir Ticaret kapanmıştır. 2003 yılından itibaren imalat konusuna el atmıştır. 2003 yılından itibaren üretimini yapmakta olduğumuz çapa makinaları ve süt sağım pazarın lider komunudaki diğer markaların en çok çekindiği marka haline gelmiş ve ticaret anlayışımız sayesinde daha iyi bir seviyeye geleceğimiz inancını taşımaktayız.

Şanziman, dişli kutusu ve otomotiv parçaları üretimi gibi ileri teknoloji gerektiren bir faaliyette güvenilir bir kalite seviyesi ve verimlilik sağlanabilmesi, insan güvenirliliği açısından çalışmaların bellli disiplinler içinde yürütülmesi mümkündür.

Bu nedenle 2006 yılı ortasından itibaren Emirsan Çapa Makinaları ve Süt Sağma Makinaları CE Güvence Sistemi çalışmaları sonlandırılmıştır. Firmamız, Türk Standartları Ensitüsü uygunluk belgesi sahibidir.

Ürettiğmiz çapa makinesi ve hedeflediğimiz üretimde %99'luk bir yerlilik oranına erişmiştir. Emir sanayi ürünleri, gelmiş üretim tezgahlarının bulunduğu talaşlı imalat atelyesi, kendi kalıp ve aparatlarınyaptığı bir kalıp-aparat atelyesi ve motor, montaj-test-boya atelyeleri bulunmaktadır. Tezgah sayısı 35 adettir.

Değerlerimiz

Güven, karşılıklı saygı, dostluk anlayışında ticaret, birlikte hareket, sorumluluk bilinci, müşteri odaklılık...

" Biz uygaarlıktan, bilim ve fenden kuvvet alıyoruz.
Ve ona göre yürüyoruz... "
Mustafa Kemal Atatürk
MİSYONUMUZ
Müşterilerine ürün ve hizmetleri noktasında;
kalite ve etik değerlerden ödün vermeden, müşterilermizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonudur.
VİZYONUMUZ
Toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, güvenirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektörde ilk akla gelen ve tercih edilen bir firma olmaktır.
E-bülten üyeliği;
emirsan@emirsan.com.tr
+90 326 221 60 30
© 2015. Her Hakkı Saklıdır. Emirsan Tarım Makineleri
Belge