TR EN
Hikayemiz
Hikayemiz
Hikayemiz
Emir Sanayi Ürünleri 1954 yılında babamız Fatih Emir tarafından motor tamir atölyesi olarak kurulmuştur. 1971 yılında ilk olarak yedek parça ticaretine başlamasıyla beraber Emir Ticaret adı altında işine devam etmiştir.

1979 yılından itibaren kompresör, su motorları, zirai makinalar, motosiklet, süt sağma makineleri ile garaj ve inşaat ekipmanlarını faaliyet konusuna katarak mamul yelpazesini genişletmiştir.

1983 yılında ilk olarak Suriye ile direk ihracaata başlamış bugün Suriye, Ürdün, Mısır, Sudan, İran, Afganistan, Romanya, Kosova ve K.K.T.C. ile direk ihracaat yapmaktadır. 1994 yılında firmamız şu anki firmamız olan Emir Sanayi Ürünleri İth.İhr. ve Tic.Ltd.Şti. kurulmuştur.

1996 yılında ise Emir Ticaret'i şirket bünyesine katarak Emir Ticaret kapanmıştır. 2003 yılından itibaren imalat konusuna el atmıştır.

2006 yılı ortasından itibaren Emirsan Çapa Makinaları ve Süt Sağma Makinaları CE Güvence Sistemi çalışmaları sonlandırılmıştır. Firmamız, Türk Standartları Ensitüsü uygunluk belgesi sahibidir.

Emir sanayi ürünleri, gelmiş üretim tezgahlarının bulunduğu talaşlı imalat atelyesi, kendi kalıp ve aparatlarınyaptığı bir kalıp-aparat atelyesi ve motor, montaj-test-boya atelyeleri bulunmaktadır. Tezgah sayısı 35 adettir.
 
E-bülten üyeliği;
emirsan@emirsan.com.tr
+90 326 221 60 30
© 2015. Her Hakkı Saklıdır. Emirsan Tarım Makineleri
Belge