TR EN
Emirsan Antakya'yı Dünya'ya Tanıtıyor...
Emirsan Antakya'yı Dünya'ya Tanıtıyor...
İlimizin köklü kuruluşlarından Emirsan Şirketi, yurt içi ve yurt dışındaki bayilerini bilgilendirme toplantısını Harbiye Grand Boğaziçi Otelde Cumartesi günü gerçekleştirdi. 1954 yılında Fatih Emir tarafından kurulan ve baba dan oğula devredilerek bu günlere gelen Emir-San Limited Şirketi, Antakya'da ürettiği motorlu çapa makinaları, ilaçlama makineleri, süt sağma makineleri ve diğer ekipmanlarını Dünya'nın dört bir yanına dağıtmaya devam ediyor.
Emir-san Limited Şirketi Türkiye'deki yurt içi ve yurt dışındaki bayilerini bilgilendirmek ve yeni ürünlerini tanıtmak ve yeni bayiler'le anlaşmak için Harbiye Grand Boğaziçi Otel de üç gün boyunca çeşitli toplantılar düzenledi. Emir-san Limited Şirketi sahipleri Murat Emir, Oktay Emir ve Volkan Emir'in ilk defa tertiplediği, yurt içinde ve yurt dışın'da bulunan 160'ın üstünde bayileriyle istişare toplantısını yapan Emir-san Limited Şirketi ayrıca bayilerine düzenlediği çekilişle çeşitli hediyeler dağıtımı yaptı ve başarılı olan bayilerini plaketle ödüllendirdi.
Emir-san Limited Şirketinin tertiplediği bu etkinliğe Hatay Gazeteciler cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen . HGC Onur Kurulu Üyesi Mehmet Hanifi Temiz Yürek ve yüzlerce davetli katıldı.
E-bülten üyeliği;
emirsan@emirsan.com.tr
+90 326 221 60 30
© 2015. Her Hakkı Saklıdır. Emirsan Tarım Makineleri
Belge